blog blog .

blog

نحوه ترمیم رژگونه شکسته و پنکیک خرد شده در منزل

پنکیک و رژگونه جزو لوازم آرایشی است که به دلایل مختلف ممکن است خرد شده و بشکند. در ادامه روش ترمیم رژگونه شکسته را آموزش می دهیم تا مانند روز اولش شود.

نگران نباشید با روش زیر می توانید پنکیک و رژگونه شکسته را به راحتی ترمیم کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۵۶:۴۷ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

قیمت ویلچر برقی

چطور یک ویلچر برقی مناسب بخریم؟
اگر می خواهید یک ویلچر برقی بخرید اما در انتخاب نوع، مدل و برند آن تردید دارید، بهتر است ابتدا اطلاعاتی در مورد انواع ویلچر به دست آورید.
سپس با توجه به نیاز، بودجه و اطلاعاتی که به دست آوردید، گزینه ی مناسب را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که انتخاب یک ویلچر مناسب نقش مهمی در بهبود حرکت و عدم وابستگی شما به دیگران دارد. با گشتی در اینترنت و بازار متوجه تنوع ویلچرها می شوید. در این حالت، اگر اطلاعات کافی در مورد ویلچر نداشته باشید، در انتخاب ویلچر مناسب سردرگم خواهید شد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۵۴:۵۰ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

تفاوت بالم لب و برق لب در چیست؟

وقتی از محصولات آرایشی مخصوص لب صحبت می‌شود اغلب لوازمی مانند رژ یا خط لب به ذهنمان می‌رسد که برای زیباتر جلوه دادن لب‌‌ها استفاده می‌شوند. اما همان‌طور که زیبایی لب دارای اهمیت است، حواستان باید به مراقبت و حفظ سلامت آن نیز باشد. از‌این‌رو در این مطلب قصد داریم به معرفی بالم و تفاوت آن با براق‌کننده لب بپردازیم و کاربرد هر یک از آن‌ها را شرح دهیم، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۵۳:۱۱ توسط:admin موضوع: نظرات (0)